Mon, May 17, 2021

Call Us: (318) 742-7616

Olejki eteryczne na zaburzenia erekcji

Olejki eteryczne na zaburzenia erekcji

Alternatywne metody leczenia ed Jeśli szukasz naturalnego sposobu leczenia zaburzeń erekcji (ed), możesz rozważyć zastosowanie olejków eterycznych. Używanie olejków eterycznych może pomóc Ci się zrelaksować. Może to pomóc Ci się zrelaksować i połączyć z większą intymnością.
Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się o niektórych dowodach naukowych przemawiających za stosowaniem olejków eterycznych w leczeniu zaburzeń erekcji.
Dowiedz się więcej: czym jest zaburzenie erekcji?
Jak stosować olejki eteryczne Istnieje wiele sposobów dodawania olejków eterycznych do rutyny:
https://agrolipnica.pl/na-co-skuteczny-jest-cialis/
* Zrób zimny lub gorący kompres i nałóż go na dolną część pleców i brzuch.
* Wymieszaj kilka kropli oleju z olejem nośnym i użyj go do masażu dolnej części pleców i brzucha.
* Użyj sprayu w swojej sypialni.
* Dodaj kilka kropli czystego oleju & ​​mdash; olejek eteryczny bez oleju nośnego & mdash; do pościeli i poszewek na poduszki.
* Użyj dyfuzora w swojej sypialni.
http://budpedia.pl/cialis-leki-na-potencje/
* Dodaj kilka kropel rozcieńczonego olejku eterycznego z olejku nośnikowego do gorącej kąpieli. Nie spożywaj olejków eterycznych. Zawsze rozcieńczaj olejki eteryczne w oleju nośnym & mdash; takie jak oliwa z oliwek lub olej kokosowy & mdash; przed użyciem ich na skórze. Zapobiega to podrażnieniom.
8 olejków eterycznych dla ed Te osiem olejków eterycznych może pomóc w radzeniu sobie z objawami ed.
1. Ylang ylang Olejek eteryczny ylang ylang działa na kilku poziomach, aby pomóc w leczeniu zaburzeń erekcji. Ma właściwości euforyczne, które zapewniają dobre samopoczucie i zwiększoną samoocenę. Ylang ylang jest stosowany w leczeniu oziębłości, depresji i lęku.
2. Wykazano, że olej RoseRose łagodzi depresję i pomaga w rozluźnieniu w badaniach na zwierzętach i ludziach. Jest to afrodyzjak, który ma przynieść szczęście i pewność siebie, które mogą pomóc w zmysłowości. Olejek różany zwiększa libido i poprawia produkcję nasienia i testosteronu.
Badanie z 2012 r. Wykazało, że szczury, które wdychały olej różany, były chronione przed szkodliwym działaniem inhalacji formaldehydu. Wdychanie formaldehydu może powodować problemy z jakością nasienia i poziomem testosteronu w surowicy.
3. Lawenda Lawenda to często pierwszy olejek eteryczny, do którego ludzie zwracają się z powodu różnych problemów zdrowotnych. Badanie z 2014 roku wykazało, że połączony zapach lawendy i ciasta z dyni miał największy wpływ na przepływ krwi prącia u ochotników płci męskiej. Rozmiar badania był niewielki i liczył tylko 31 uczestników, dlatego potrzebne są większe badania. Wszystkie 30 testowanych zapachów zwiększyło pobudzenie u mężczyzn.
Stwierdzono, że olejek lawendowy skutecznie zmniejsza szkodliwe działanie formaldehydu u samców szczurów. Szczury, które wdychały olejek lawendowy, zmniejszały uszkodzenia plemników i układu rozrodczego. Lawenda jest dobrze znana z działania przeciwlękowego i relaksującego.
4. Rozmaryn i lawenda Badanie z 2015 r. Wykazało, że olejki eteryczne z rozmarynu i lawendy zmniejszają uszkodzenie funkcji rozrodczych i stres oksydacyjny u samców szczurów z cukrzycą. Oleje te miały również pozytywny wpływ na poziom testosteronu i jakość nasienia. Uważa się, że ma to związek z właściwościami przeciwutleniającymi olejków.
5. W eksperymentach na zwierzętach wykazano, że olejek eteryczny z cynamonu poprawia funkcje seksualne.
Przegląd badań na zwierzętach wykazał, że ekstrakt cynamonu zwiększa masę jąder i pęcherzyków nasiennych u zwierząt. Może to być spowodowane tym, że olej stymuluje poziom hormonów. Cynamon również zwiększał liczbę plemników i poziom testosteronu. Zwiększona została również ruchliwość i żywotność plemników.
Inne badanie na szczurach wykazało, że regularne spożywanie oleju z kory cynamonowej skutecznie chroni męskie systemy rozrodcze i poprawia jakość nasienia.
6. BasilBasil od dawna stosowany jest jako lek ziołowy w leczeniu różnych chorób. Badania na szczurach wykazały, że ekstrakt bazylii znacząco zwiększa ruchliwość, żywotność i liczbę plemników. Może również zmniejszyć stres oksydacyjny.
https://agrolipnica.pl/jak-sobie-pomoc-w-walce-z-impotencja/
Badanie z 2013 r. Wykazało, że ekstrakt bazylii chroni przed toksycznością jąder spowodowaną przez toksyczne metale ciężkie. Tkanka jądrowa odurzonego szczura wykazała znaczące zmiany po przyjęciu bazylii. Uważa się, że dzieje się tak z powodu zdolności przeciwutleniającej bazylii. Stwierdzono, że bazylia ma właściwości przeciwlękowe.
7. Wykazano, że ekstrakt z imbiru ma silny wpływ na aktywność hormonalną u samców szczurów. Imbir jest silnym przeciwutleniaczem, który może chronić przed stresem oksydacyjnym. Imbir może również zwiększać funkcję i stężenie plemników u szczurów.
8. Gałka muszkatołowa i goździk W badaniu z 2003 r. Stwierdzono, że wyciągi z gałki muszkatołowej i goździków zwiększają aktywność seksualną u samców myszy. Ekstrakty wzmocniły zwierzęta & rsquo; zachowanie podczas montowania i zwiększona wydajność krycia.
Gałka muszkatołowa i goździk są stymulantami nerwowymi i mają pozytywny wpływ na zachowania seksualne. Wykazano, że gałka muszkatołowa zwiększa krążenie krwi, co może pomóc w zaburzeniach wzwodu.
Podsumowanie Utrzymanie zdrowego stylu życia idzie w parze z poprawą funkcji seksualnych. Stwórz procedurę, która pozwoli ci dobrze jeść i ćwiczyć przynajmniej kilka razy w tygodniu, i porozmawiaj z lekarzem o tym, co jeszcze możesz zrobić.
Ćwicz samoopiekę, zapewniając dużo odpoczynku i pozwalając sobie na robienie tego, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Znajdź czas na swoje hobby, zainteresowania i życie miłosne. Dodanie olejków eterycznych do zdrowego stylu życia może pomóc w zarządzaniu zaburzeniami erekcji.